Banky lákají vzorné klienty na uzavření smlouvy do konce roku

V období před Vánoci a všeobecně koncem roku se snaží banky i nebankovní společnosti nalákat klienty na mimořádné akce. Jednak jsou v plném proudu nákupní horečky a pod tíhou nečekaných finančních výdajů využívá mnoho lidí různých forem půjček

V období před Vánoci a všeobecně koncem roku se snaží banky i nebankovní společnosti nalákat klienty na mimořádné akce. Jednak jsou v plném proudu nákupní horečky a pod tíhou nečekaných finančních výdajů využívá mnoho lidí různých forem půjček a úvěrů, a společnosti se snaží uzavřít do konce roku co nejvíce smluv s novými zákazníky. I přes poutavé reklamy nabídky buďte obezřetní, kde a za jakých podmínek se případně rozhodnete půjčku vzít. Banky mají všeobecně striktnější podmínky pro získání úvěru, ale zpravidla nehrozí nečekané postihy za případné problémy při splácení. Naopak nebankovní instituce půjčují rychle a bez sáhodlouhého papírování. Výsledkem ale mohou být zbrkle podepsané smlouvy končící vymáháním dluhů nebo exekucí.

Hitem roku v akčních nabídkách jsou slevy a bonusy pro klienty s dobrou platební morálkou. Někde banky odpouštějí několik posledních splátek, jinde dostanete nazpět určené procento splacených úroků. Výhody a lákadla se různí, ale společný trend je pozorovatelný téměř po celé škále finančního trhu. Poplatky za vedení úvěru a nutnost účtu u společnosti jsou už jen výjimkou.

Spotřební a hotovostní úvěry jsou teď v období Vánoc skutečně požadované více než během roku. Proto banky nelení a nabízí akční podmínky pro uzavření smluv ještě do konce roku. Oblíbenou formou půjčky jsou v současnosti i kreditní karty nebo předplacené platební karty. Podmínky pro jejich získání a způsob splácení se liší podle konkrétních požadavků na jejich využití.

Stránku zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

leftBg /files/_cache/160x600-0-0-0/bimg/bimg_16/fa455979b436028bb90337d550735a28.jpeg 155 20 left 160 600 1 #wrapper http://www.tattoomania.cz/