Srovnání společností

Zpět na seznam témat

   24.04.2014 11:42
Ahoj, napadlo mě tady udělat takový srovnávací forum na téma solidnost společností.Budu rád, když zde každý přispějte názorem, doporučením, kde si kdo vzal kdy úvěr, jak probíhalo vyřizování, schvalování, rychlost zaslání peněz a taky výhoda a výše úroků. Nebojte se vyslovit kritiku na určitou firmu, určitě tím pomůžete mnoha lidem, kteří uvažují o tom, že si někde zažádají. Třeba jim pomůžete předejít komplikacím, třeba jim títo zabráníme finančnímu úpadku. Co takový Cetelem, Profi Credit, Prvident, Home Credit? Brali jste si od nich někdy něco? Jak jste byli spokojení, kolik jste přeplatili? Vyšli Vám vstříc, když jste se například dostali do platební neschopnosti? Jak probíhalo odložení splátek? Sankciovali Vás za to? Kolik splátek Vám dovolily odložit? Pište....vkládejte komentáře....budu rád za každý názor :) Díky a čau
justyna    31.03.2016 08:46
Zdravím, potřebovala bych prosím poradit. Jsem sama se synem a nevyšla jsem tento měsíc s penězi. Nemáte někdo zkušenosti s půjčkou www.penizeprolididneska.cz/a/br3 ? Známá půjčku zkoušela a byla velmi spokojená. Peníze jí přišli na účet hned a dokonce prý neplatila žádné úroky. Má někdo z Vás s nimi ještě nějakou zkušenost? Moc děkuji za jakékoliv informace

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

leftBg /files/_cache/160x600-0-0-0/bimg/bimg_16/fa455979b436028bb90337d550735a28.jpeg 155 20 left 160 600 1 #wrapper http://www.tattoomania.cz/