Fenonén ,,půjčky"

V dnešní době existuje spousta společností, kteří se zabývají různými druhy půjček. Půjčky se dělí do dvou hlavních kategorií, bankovní a nebankovní půjčky. My se v tomto článku budeme zabývat tou druhou kategorií. Je velice členitá, proto vám přiblížíme

Fenonén ,,půjčky"

  V dnešní době existuje spousta společností, které se zabývají různými druhy půjček. Půjčky se dělí do dvou hlavních kategorií, bankovní a nebankovní půjčky. My se v tomto článku budeme zabývat tou druhou kategorií. Je velice členitá, proto vám přiblížíme zatím jen ty nejpoužívanější.
  Nebankovní půjčky jsou určeny především pro klienty, ktěří z nějakých důvodů, nemohou zažádat o úvěr v bance. Dělí se na několik podkategorií.
  Jednou z nejoblíbenějších jsou půjčky bez registru, kde již z daného názvu vyplývá, že daný poskytovatelé nenahlížejí do obávaných bankovních registrů a SOLUSU. Stačí jim váš čistý příjem, případně ručitel a u vyšších částek je možné ručení nemovistostí. Podrobnější informace naleznete v kategorii.
 Další velice oblíbenou variantou je tzv. půjčka pro podnikatele. Je určená především pro začínající živnostníky a firmy, kteří nemají možnost doložit daňové přiznání, jelikož žádné nemají. Tuto variantu mohou samozřejmě využít i zaběhlé firmy. V dnešní těžké době, má totiž většina podnikatelů stažené daňové přiznání kvůli daním, a proto na bankovní půjčku nedosáhnou.
 Pro ty je určena i nebankovní hypotéka (americká hypotéka), kde není zapotřebí složitého papírování. Poskytovatelům stačí ručit majetkem, nemovitostí a nevadí jim ani nějaký ten zápis v registrech. Rozdílem o proti klasické hypotéce je vyšší úroková sazba.
  Tyto výše zmiňované kategorie je velice jednoduché vyřídit. Stačí Vám jen počítač a přístup na internet a vše snadno vyřídíte z pohodlí vašeho domova. Proto se jim také rádo říká Půjčky online.
 Poslední kategorií, které se budeme v tomto článku věnovat jsou Půjčky SMS. Ty spadají do krátkodobých půjček, jejich splatnost je do 31 dní a jejich výše bývá většinou maximálně 10,000,- Kč. Jsou určeny třeba pokud vám díky nenadále události schází peníze do příští výplaty, nebo jste nevyšli s penězi.
Díky veliké rozmanitosti se budeme tomuto tématu věnovat i v dalších článcích, kde vám přiblížíme další kategorie.  

Stránku zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

leftBg /files/_cache/160x600-0-0-0/bimg/bimg_16/fa455979b436028bb90337d550735a28.jpeg 155 20 left 160 600 1 #wrapper http://www.tattoomania.cz/