Nebankovní hypotéky lákají na vyřízení do 24 hodin

Získat hypoteční úvěr u českých bank není samozřejmostí. Striktními podmínkami neprojde ročně tisíce zájemců. Jedná se o klienty, kteří mají například nízký příjem, matky samoživitelky nebo lidi bez práce.

Získat hypoteční úvěr u českých bank není samozřejmostí. Striktními podmínkami neprojde ročně tisíce zájemců. Jedná se o klienty, kteří mají například nízký příjem, matky samoživitelky nebo lidi bez práce. Takovým banka většinou neschválí úvěr s obavami, že sjednané závazky nebudou moci takoví klienti do budoucna plnit a často nebývají v takových odhadech daleko od pravdy.

Podobných zákazníků se ujímají s úsměvem různé nebankovní společnosti, které si již na českém trhu našly své místo a vzájemně si konkurují. Nabízí půjčky bez nutnosti dokládání účelovosti, pro vyřízení smlouvy o úvěru nenahlíží do registru a mnohdy se ani zásadně nezajímají o příjmy. Obrovským lákadlem amerických nebankovních půjček je rychlost vyřízení. Reálně dostanete nebankovní hypotéku i do 24 hodin. I úrok můžete získat poměrně slušný.

Určitě si dejte pozor při výběru poskytovatele a zjistěte si jeho spolehlivost na trhu. Informace od dosavadních klientů také nejsou od věci. Nebankovní společnosti sice lákají širokou nabídkou produktů, na které klienti předtím nedosáhli u bank, ale podmínky kontraktů skrývají často nečekaná úskalí. Ručit svým majetkem by se nemuselo vyplatit, pokud nebudete schopni pravidelně splácet. A sankce za nedodržení závazků mohou končit exekutorem za dveřmi a razantním vymáháním dluhů. Při podpisu smluv se nenechte zlákat pouze výhodami, které nebankovní společnosti bezpochyby nabízí. S chladnou hlavou si zjistěte a ověřte všechny podmínky, ke kterým se výběrem nebankovní hypotéky zavazujete.

Stránku zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

leftBg /files/_cache/160x600-0-0-0/bimg/bimg_16/fa455979b436028bb90337d550735a28.jpeg 155 20 left 160 600 1 #wrapper http://www.tattoomania.cz/