Půjčka bez ručitele

V dnešní době je dosti žádaná takzvaná Půjčka bez ručitele a to především u takových klientů, kteří mají potřebu si vypůjčit částku v rozpětí několika tisíc korun a nemají jak a čím tuto půjčku ručit.

Půjčky online

Existuje velmi mnoho nabídek týkajících se úvěrových produktů, které mají různou podobu a nejrůznější podmínky pro její získání. V dnešní době je dosti žádaná takzvaná Půjčka bez ručitele a to především u takových klientů, kteří mají potřebu si vypůjčit částku v rozpětí několika tisíc korun a nemají jak a čím tuto půjčku ručit. Tací klienti si většinou nemají možnost zažádat o půjčku u bankovních společností, protože se například někdy v minulosti dostali na listinu dlužníků, a ve většině případů nejsou schopni ani prokázat dostatečnou výši svých příjmů.

Takovým klientům následně nezbývá nic jiného, než se obrátit na některou z nebankovních institucí, kde jim může být nabídnuta právě Půjčka bez ručitele.

Pro většinu klientů je ale ručení svým vlastním majetkem nepříjemné, neboť se obávají toho nejhoršího, a to je, že do budoucna můžou o takový majetek i přijít.

Nebankovní společnosti nabízející Půjčky bez ručitele na okolnosti spojené s registry dlužníků moc nehledí, a své produkty mají nastaveny tak, aby byly pro většinu žadatelů přijatelné a lehce pochopitelné.

Klienti mají pak možnost  o úvěr zažádat prostřednictvím internetu, kdy několika jednoduchými kroky vyplní dotazník, který následně odešlou na pobočku, kde během pár minut dojde ke zpracování a schválení či zamítnutí.

Jestliže pak žadatel o půjčku souhlasí s podmínkami půjčky, nic nebrání tomu, aby požadované peníze byly zaslány na jeho bankovní konto.

Vzhledem k tomu, že věřitel nemá smlouvu podloženou žádnou zástavou, je třeba počítat s vyšší úrokovou sazbou, než tomu je v případě, kdy má klient možnost ručit například vlastním bytem či pozemkem.

Havelokk    29.03.2016 10:02
hromada nebankovek dneska půjčuje bez ručitele, i bank. i bez registru.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

leftBg /files/_cache/160x600-0-0-0/bimg/bimg_16/fa455979b436028bb90337d550735a28.jpeg 155 20 left 160 600 1 #wrapper http://www.tattoomania.cz/