Půjčka se zástavou nemovitosti SONEBA – u nás poctivě a seriózně, přesvědčte se.

17.07.2014 Poptávka celá ČR |

Zajišťujeme půjčku oproti zástavě s konzultací, poradenstvím a odhadem zcela zdarma. Půjčka je poskytována bez poplatků a bez nahlížení do registru neplatičů a veškeré podklady a smluvní podmínky jsou klientovi poskytnuty předem k nahlédnutí. Po vyplnění formuláře je zpravidla zákazník kontaktován ještě týž den a žádost je bezplatně a nezávazně posouzena naším finančním konzultantem. Klientovi je tak navržen vhodný produkt takříkajíc na míru.
--------------------------------------------------------------------------------
Nemovitosti do zástavy: byt v OV, byt družstevní, rodinný dům, chata, chalupa, komerční objekt, pozemek. Nemovitosti může být i ve vlastnictví třetí osoby.
Půjčkou lze vyplatit stávající zástavy na nemovitosti, dluhy, exekuce – konsolidace úvěrů. Půjčku lze kdykoliv bez sankcí předčasně doplatit.
--------------------------------------------------------------------------------
Svých klientů si vážíme a jednáme s nimi poctivě a na rovinu bez skrytých kliček a zbytečných skrupulí. Jsme si vědomi toho, že klient potřebuje rychle řešit svojí finanční situaci a tak se snažíme o co nejrychlejší vyplacení hotovosti, které probíhá bezhotovostně na účet klienta.
Řídíme se dle spotřebitelských zákonů a etického kodexu.
--------------------------------------------------------------------------------
Více podrobností k půjčce se zástavou nemovitosti naleznete na http://www.hypotekynebankovni.cz/pujcky-se-zastavou-nemovitosti Online žádost je nezávazná, důvěrná a zcela zdarma. Dotazy směřujte na náš email "info@hypotekynebankovni.cz". Neváhejte a kontaktujte nás, úzce spolupracujeme s několika prověřenými investory, kterých je opravdu málo!

Cena: Neuvedena
Jméno: Pavel Sokola
Telefon: 608 174 900
Email: info@hypotekynebankovni.cz
Lokalita: celá ČR
WWW: http://www.hypotekynebankovni.cz/pujcky-se-zastavou-nemovitosti
Číslo inzerátu: 2042
/pujcka-se-zastavou-nemovitosti-soneba-u-nas-poctive-a-seriozne-presvedcte-se-d2042.htm
/inz/increment-view-count?advertId=2042
leftBg /files/_cache/160x600-0-0-0/bimg/bimg_16/fa455979b436028bb90337d550735a28.jpeg 155 20 left 160 600 1 #wrapper http://www.tattoomania.cz/