Půjčky bez registru

Americká hypotéka. Jedná se o druh půjčky bez registru, kdy máte možnost si vypůjčit relativně vysokou částku,

Americká hypotéka

Jistě Vám není cizí situace, kdy se blíží datum nějaké důležité splátky, například hypotéky, kde není na lehkou váhu podceňovat prodlení, a najednou zjistíte, že Vaše rezervy jsou na nule, včetně ostatních úspor? Hrozí Vám sankční penále za zpoždění platby, popřípadě už jste se posunuli natolik, že dokonce hrozí předání Vašeho závazku vymáhací společnosti?

Tak nám jistě dáte za pravdu, že není radno dalšího prodlužování a je třeba rychle jednat. Možností jistě není už tolik, jakoby tomu bylo než když jste se dostali do zpoždění, neboť nyní už máte záznam v Registru dlužníka, ale i tak nevěste hlavu, existují společnosti, kde Vám potřebnou částku vypůjčí i přes to, že již nějaký záznam na černé listině máte.

Nyní si trochu vysvětlíme pojmy jako je registr dlužníka a také si řekneme, jak je možné, i přes takový nepříjemný neduh z dob minulých, obdržet někde další půjčku.

Šanci v bance máte téměř mizivou, neboť každá žádost musí projít detailním rozborem, včetně náhledu do Registru dlužníků, takže je takřka 100% jistota, že tam určitě nepochodíte. Dalo by se říct, že je úplně zbytečné tam chodit, neboť je to pro Vás akorát ztráta času. Nebankovní společnosti tyhle byrokratický kroky zcela vypouštějí, nevyžadují po Vás žádný čistý rejstřík závazků, ba dokonce nepožadují ani žádné potvrzení o příjmech.

Další možností, jak získat rychle a jednoduše úvěr, i přes to, že jste v záznamech dlužníka, je využití produktu pod názvem Americká hypotéka. Jedná se o druh půjčky bez registru, kdy máte možnost si vypůjčit relativně vysokou částku, v řádech několika set tisíc, ale pouze za předpokladu, že jste majitelem nemovitosti, chalupy či pozemku. Pak takový majetek se stane zástavou, a Vy máte možnost Vámi požadovaný úvěr, obdržet.

U této hypotéky je ale zapotřebí ještě takzvaný odhad nemovitosti a několik důležitých kroků, než je tomu u obyčejné standardní nebankovní půjčky. Pak už stačí jen sjednat si hypotečního odhadce, který Vaši nemovitost ocení, a pokud splníte i dalších pár podmínek, není problém půjčku bez registru záhy obdržet.

Věříme, že jsme Vám tímto článkem alespoň trošku přiblížili svět nebankovních půjček, a pokud se někdy dostanete do situace, kdy budete nucení tento produkt využít, určitě nemějte strach.  Je ale potřeba být na pozoru, neboť dnešní doba vybízí mnohé podvodníky k dosti nevýhodným půjčkám, které by Vás za několik měsíců nebo let mohly dostat do daleko většího průšvihu, než jste na tom doposud.

leftBg /files/_cache/160x600-0-0-0/bimg/bimg_16/fa455979b436028bb90337d550735a28.jpeg 155 20 left 160 600 1 #wrapper http://www.tattoomania.cz/