Půjčky pro OSVČ

Tento typ půjčky poskytuje finanční hotovost během chvilky až do výše 40.000,- Kč, přičemž k jeho vyřízení a schválení postačí pouze OP a Živnostenský list.

půjčka pro podnikatele

Klienti, spadající mezi podnikatele či OSVČ, ať už s podnikáním právě začali anebo podnikají několik let, mají nyní možnost také zažádat o produkt, který je na trhu určen především pro ně.

Tento typ půjčky poskytuje finanční hotovost během chvilky až do výše 40.000,- Kč, přičemž k jeho vyřízení a schválení postačí pouze OP a Živnostenský list.

Pokud máte zájem o částku daleko vyšší, určitě nebude problém najít takového poskytovatele, který bude ochoten a schopen splnit Vaše požadavky, ale je nutné zřejmě počítat s tím, že taková výše úvěru bude muset být zajištěna určitou Vaší nemovitostí, což znamená v překladu bytem, pozemkem či chalupou. Ta po celou dobu splácení bude fungovat jako jakási zástava, která by v případě, kdybyste se dostali do obtíží se splátkami, mohla být zabavena a následně prodána při dražbě.

Podmínky pro získání podnikatelského úvěru bývají daleko flexibilnější, délka splatnosti bývá dle dohody mezi Vámi a poskytovatelem, včetně příjemné možnosti odložení splátek až na 3 měsíce.

To samé by platilo, pokud byste se během splácení dostali do zpoždění s Vašimi splátkami a nastaly nenadálé finanční problémy, je také možnost žádosti o odklad splátek až na dobu 3 měsíců.

K vyřízení Půjčky pro OSVČ stačí mít platný Občanský průkaz, daňové přiznání za předešlý rok a oprávnění k podnikání, tedy Živnostenský list či Koncesní listina a výpis z bankovního konta. Pokud již předem víte, že Vaše bonita nebude dostatečná k tomu, aby úvěr byl schválen, je potřeba si k žádosti opatřit spolužadatele, tedy ručitele.

Mezi obrovskou výhodu tohoto úvěru se řadí rychlost vyřízení, krátký a nenáročný schvalovací proces, který Vás časově nijak nezatíží a poměrně vysoká úspěšnost schválení. Pokud výše úvěru nepřesáhne 100.000,- Kč, nebude zapotřebí ani zajištění nemovitostí ani ručitele.

Jedna z posledních priorit úvěru je to, že se jedná o bezúčelovou půjčku, tedy je opravdu čistě jen na Vás, na co a proč peníze potřebujete. Obdržené peníze opravdu není zapotřebí investovat do podnikání, ale je možné je využít na cokoliv se rozmyslíte.

Havelokk    29.03.2016 09:57
já jako podnikatel nedám dopustit na firmu pujckypodnikatelum.cz. Sice poskytujou menší, takové záplatové půjčky, ale aspoň to něco vypovídá snad o jejich charakteru. nikdy mě nepodělali

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

leftBg /files/_cache/160x600-0-0-0/bimg/bimg_16/fa455979b436028bb90337d550735a28.jpeg 155 20 left 160 600 1 #wrapper http://www.tattoomania.cz/