Půjčování peněz od členů rodiny a kamarádů není vždy to správné řešení

Lidé si často půjčují peníze od svých příbuzných či dlouholetých přátel, místo aby využili nebankovních půjček

Půjčky od přátel a rodiny

  Lidé si často půjčují peníze od svých příbuzných či dlouholetých přátel. Bohužel se často stává, že díky neschopnosti nebo nevůli půjčku splatit se přátelství a vztahy mění v nepřátelství a narušují tím i vztahy v rodině. Většinou je tato pomocná ruka v podobě půjčky poskytována v dobré víře a není nikterak právně, či písemně podložena. Věřitel poskytne peníze na takzvaně dobré slovo, i když se nejedná i o malé sumy peněz a tím se dostává do špatné pozice, protože půjčka je tak nevymahatelná.

  V posledních letech je mnoho zpráv o tom, jak věřitelé podávají trestní oznámení na své blízké ve snaze vymoci takto poskytnuté peníze. Využívají služeb vymahačů dluhů, exekutorů, aby dostali své peníze zpět. Bohužel většinou prohrávají a jejich peníze a kamarádi jsou nenávratně pryč.

Počet stále roste

  I tak počet půjček stále narůstá. Je to dáno tím, že několik stovek tisíc lidí má již záznam v registru dlužníků a tím pádem jim bankovní istituce peníze neposkytne. Snaží si navzájem takto pomoci. Navíc spousta lidí se bojí poskytnout si půjčku od nebankovních institucí, aby takřka nenalítli.

  Na našem inzertním portálu jsme pro Vás připravili několik prověřených poskytovatelů půjček z nebankovního sektoru. Případně sledujeme, zda některý ze soukromých investorů nepoužívá nekalé praktiky.

Stránku zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

leftBg /files/_cache/160x600-0-0-0/bimg/bimg_16/fa455979b436028bb90337d550735a28.jpeg 155 20 left 160 600 1 #wrapper http://www.tattoomania.cz/